روشهای ارسال و تحویل کالا

روشهای ارسال سفارش 

  1. سفارش ها در سطح شهر تهران صرفا از طریق پیک و سیستم حمل درون شهری ایمن صنعت نوین ارسال می گردد و خریداران می توانند از بین روش های ارسال، ارسال با پیک درون شهری را انتخاب نمایند.
  2. در شهرهایی غیر از تهران، سفارش ها توسط تیپاکس، پست و سایر سرویس های ارائه دهنده خدمات حمل کالا، از قبیل باربری‌ های برون شهری نیز ارسال می گردد که در ادامه شرح داده شده است.
  3. برای سایر شهرهای غیر از تهران، سفارش ها از دو طریق تیپاکس، پست و باربری ارسال می گردند. خریداران می توانند در مرحله ثبت سفارش، از بین روش های ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایید. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن است.

 نکته

در مواردی که ارسال توسط باربری انتخاب گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش به صورت صحیح و سالم و با عکسبرداری از بسته بندی و تحویل در سریع ترین زمان ممکن به شرکت‌ های باربری و ارسال کد پیگیری برای خریدار محترم است. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس قوانین شرکت های حمل و نقل تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای خریداران وجود نداشته باشد. لازم به ذکر است که مسئولیت آسیب به کالا حین بسته بندی و تا تحویل به باربری به عهده‌ی ایمن صنعت نوین است.

نکته

تامین، بسته بندی و تحویل کالا به پست و تیپاکس برای ارسال به خریدار در اسرع وقت از وظایف و اهداف اصلی ایمن صنعت نوین است. توجه فرمایید، فرستنده ی کالا مسئولیتی در قبال تاخیر در تحویل مرسولات توسط اداره پست و یا تیپاکس ندارد. اما در عین حال ایمن صنعت نوین این اطمینان خاطر را به خریداران می دهد که از پیگیری های لازم در مورد تاخیر تحویل مرسولات، دریغ نمی کند.

 

هزینه ارسال

خریداران محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی قادر هستند روش های مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آن ها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، به صورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.

در موارد ارسال با باربری و تیپاکس هزینه حمل از انبار ایمن صنعت نوین تا محل دریافت مرسوله در تیپاکس به عهده ایمن صنعت نوین است، اما در روش ارسال با باربری و تیپاکس هزینه ارسال از شهر تهران تا شهر مقصد به صورت پس کرایه به عهده خریدار محترم است که پس از استعلام، طبق توافق و هماهنگی با پشتیبانی، مبلغ حدودی هزینه حمل تا محل دریافت به اطلاع خریداران محترم خواهد رسید.

 

انواع روش های ارسال و تعرفه ها

  • پست سفارشی
  • پست پیشتاز
  • تیپاکس
  • باربری برون شهری
  • پیک درون شهری

پست پیشتاز: 2 الی 4 روز کاری و با هزینه 20000 تومان تا 2 کیلوگرم، بابت هر کیلوگرم بیشتر 5000 تومان به مبلغ کل افزوده می شود.

پست سفارشی: 3 الی 6 روز کاری و با هزینه 15000 تومان تا 2 کیلوگرم، بابت هر کیلوگرم اضافه 5000 تومان به مبلغ کل افزوده می شود.

تیپاکس: تحویل 1 الی 3 روز کاری در محل و تعرفه هزینه این نوع ارسال بر اساس ابعاد و وزن اجسام، محل و مسیر+ بیمه محاسبه می شود.

باربری برون شهری: اگر کالایی که شما خریداری نمودید کلی، حجیم و سنگین باشد، سفارش شما به صورت پس کرایه و با باربری برای شما ارسال می شود. هزینه ی حمل این کالاها به عهده خریداران محترم است. این نوع ارسال به صرفه و بر اساس حجم و تعداد و ابعاد کالا در نظر گرفته می شود.                                                                                                                           

پیک موتوری و درون شهری: در این روش ارسال در سطح شهر تهران یک روز کاری و برای سفارش های بیشتر از یک میلیون تومان رایگان (تیپاکس) است. ارسال رایگان در تهران شامل خریدهای کلی و حجیم نمی شود.

توجه فرمایید برای خریدهای بیش از یک میلیون تومان هزینه ارسال رایگان است، در صورتی که سفارش کلی (بیشتر از 10 عدد) و کارتنی و یا حجیم (بیشتر از 10 کیلوگرم و یا با طول، عرض یا ارتفاع بیشتر از 1 متر) نباشد.

همچنین مبنای روش ارسال در فروش ویژه فیلد روش ارسال در صفحه کالاست. برای مثال ممکن است در فروش ویژه و فوق العاده کالا فقط از طریق تیپاکس (به صورت پس کرایه) ارسال شود. در این موارد امکان انتخاب ارسال با پست به صورت اتومات حذف می گردد. بر این اساس امکان ارسال رایگان حتی برای سفارش های بیشتر از یک میلیون تومان نیز ممکن نیست و ارسال از طریق تیپاکس انجام می شود و هزینه حمل به صورت پس کرایه در مقصد توسط خریدار محترم میبایست پرداخت گردد.

 لازم به ذکر است که ارسال سفارشات بیشتر از یک میلیون تومان به صورت رایگان فقط از طریق تیپاکس انجام خواهد شد. انتخاب سایر گزینه ها چون پست و باربری ارسال سفارش را از حالت رایگان خارج نموده و پس کرایه خواهد بود.

مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر تهران

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران بوسیله پیک یک روز کاری است.

توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 1 تا 3 ساعت که با خریداران هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردد و خریداران محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص و هماهنگ شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیر این صورت مرسوله برگشت خورده و مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده خریدار است. همچنین سفارش هایی که بعد از ساعت 17 ثبت شده باشند، در ابتدای روز کاری آینده تا قبل از ساعت 12 ارسال خواهند شد.

لازم به ذکر است پرداخت سفارشات برای شهر تهران در صورتی امکان پرداخت در محل دارند که یک؛ مبلغ خرید بیش از 3 میلیون تومان نباشد. دو؛ حجیم نباشد.

مبنای محاسبه مسافت برای انجام روش پرداخت در محل سطح شهر تهران است، لذا حومه، توابع و اطراف تهران شامل محدوده شهر تهران نیستند. سفارشاتی که بر این اساس به آدرس خارج از شهر تهران به صورت پرداخت در محل ثبت شوند به طور خودکار لغو خواهند شد.

سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری

سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، از 24 ساعت بعد از ثبت سفارش تحویل پست و یا باربری خواهد شد و بر اساس ساختار پست کشور و سیستم حمل و نقل باربری، به خریدار تحویل می گردد. ارسال کالا معمولا از طریق پست و باربری در سطح کشور نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 1 تا 5 روز کاری به طول می انجامد.

 مراجعه و تحویل حضوری

دلیل انتخاب خرید آنلاین اجتناب از زحمات و محدودیت های خرید حضوری است، مسائلی چون: صرف وقت در ترافیک، زمانبر بودن خرید حضوری و محدود بودن تنوع کالایی فروشگاه های سطح شهر، در مقابل سهولت دسترسی، خرید سریع و تنوع بسیار بالای کالاهای ارائه شده در فروشگاه های اینترنتی، مصرف کننده و خریداران را ترغیب به خرید آنلاین می نماید. بر این اساس خرید حضوری از فروشگاه های اینترنتی با ذات وجود این فروشگاه ها در تضاد است. 

از آنجایی که دفاتر ایمن صنعت نوین محل پشتیبانی و پاسخگویی و خدمات پس از فروش به مشتریان است، ارائه کالا با مراجعه خریدار محترم به دفاتر و انبارهای ایمن صنعت نوین غیرممکن است. همچنین رجوع به انبارهای تحویل کالا و درخواست بررسی کالا قبل ارسال نیز امکان نخواهد داشت. بر این اساس از خریداران محترم استدعا داریم درخواست مراجعه حضوری و دریافت کالا از دفاتر و انبار ایمن صنعت نوین ، نفرمایید.

بازخوردها