پیش فاکتوردر برخی مواقع شرکت ها و یا صنایع مختلف پیش از خرید محصولات مورد نیاز خود ، نیازمند به دریافت برگه یا سندی تحت عنوان پیش فاکتور فروش می باشند . پیش فاکتور در واقع همان کاغذ یا برگه ای است که فروشنده آن را به دلیل تعیین و ارزش گذاری بر روی کالا یا خدمتی با تمامی توضیحات لازم مانند مدت اعتبار و شرایط فروش ، و البته که درخواست خود خریدار به خریدار صادر می کند.شما عزیزان می توانید در رابطه با تمامی محصولات مورد نیاز خود از فروشگاه ایمن صنعت نوین اقدام به دریافت پیش فاکتور نمایید .
لطفا پیش از ارائه درخواست خود مبنی بر ایجاد پیش فاکتور به نکات زیر توجه فرمایید
.نکات مهم قبل از ارائه پیش فاکتور :
1- به جهت دریافت پیش فاکتور می بایست فرم ذیل را تکمیل کرده و یا در خواست خود را از طریق واتس اپ به شماره 09193926984 با ما در میان بگذارید.
2- در هنگام ارائه درخواست ، ارسال نام و یا عکس محصول به علاوه تعداد مورد نیاز از هرکدام الزامی می باشد. توجه داشته باشید که قیمت محصول به صورت تکی با قیمت همان محصول به صورت عمده تفاوت دارد.
3- پیش فاکتور به منزله برگه خرید نمی باشد و هنگام خرید محصول به شما فاکتور خرید به همراه مهر و امضاء فروشگاه داده می شود.
4- مهم ترین نکته در ارائه پیش فاکتور مدت زمان اعتبار قیمت پیش فاکتور می باشد . بدلیل نوسانات قیمت اعتبار پیش فاکتور بین 24 تا 48 ساعت (بسته به نوع محصول مورد نظر ) می باشد .
در صورتی که درخواست شما از این زمان گذشته باشد ، فاکتور شما با قیمت جدید صادر می شود.